Jak to funguje

Umíme jednat rychle

Umíme jednat rychle

Jsme skupina soukromých investorů. V roce 2018 jsme založili neformální investiční fond s 50 milionovým vkladem. Jako podnikatelé máme zájem zúročit podnikatelské zkušenosti a kapitál.

Férovost

Férovost

Je dobré si uvědomit, že důležitou součástí úspěšného prodeje firmy je komunikace. Prosíme vás, abyste k nám byli zcela upřímní a nezatajili žádnou skutečnost. V případě záměrných průtahů jednání se snižuje pravděpodobnost odkoupení vaší firmy. Naším společným cílem bude, aby firma i po odkupu dál fungovala a prosperovala a dostála všem svým závazkům.

Postup

Postup

To, jak bychom vaší firmě mohli pomoci, určíme detailní analýzou. Prioritou je pro nás schopný a dobře fungující management. Při odkupu firem se nevymezujeme oborově, ani co se týče lokality v Česku. Zahraniční firmy nevykupujeme. V případě oboustranného zájmu nejprve podepíšeme smlouvu o mlčenlivosti a následně provedeme detailní analýzu vaší firmy. Bude-li vše v pořádku a shodneme-li se na ceně, bude následovat podpis smlouvy o smlouvě budoucí, případně rovnou kupní smlouvy.

Za kolik?

Za kolik?

Cenu společnosti nelze stanovit pouze na základě hospodářských ukazatelů a ekonomických výsledků. Pro každého investora je zásadní zejména doba návratnosti jeho investice, míra ziskovosti a rizika, které podstupuje. Cenu ovlivňují také makroekonomické faktory jako je míra inflace, hospodářský cyklus ekonomiky či perspektiva oboru podnikání firmy.

Interim management

Interim management

Pokud přemýšlíte o prodeji firmy kvůli tomu, že se jí nedaří, navrhneme pro vás postup, jak vaší firmě pomoci. Možná tak nebude zapotřebí její prodej a společně ji postavíme na nohy restrukturalizací.

Cíl

Cíl

Odkoupíme vaši firmu za férovou cenu a postaráme se o veškeré náležitosti s tím spojené. Naším cílem je vaše spokojenost a zdravě fungující firma i v budoucnosti.

Ing. Bc. Jiří Jemelka, MBA
telefon+420 603 995 052
obalkajiri.jemelka@jpf.cz